Technical writer/dokumentarista

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Skvělá příležitost pro někoho, kdo chce jít s dobou v používání nových technologií, businessu i moderního pracovního prostředí mezinárodní firmy. Chcete-li zároveň využít angličtinu na denní bázi, tato nabídka je určena právě pro Vás!

Pracovní náplň

  • psaní dokumentace SW pro technicky vzdělané lidi, obchodníky i zákazníky
  • tvorba poznámek a příruček dle potřeby
  • nutná konzultace s ostatnímu členy týmu
  • udržování pořádku a systému všech dokumentací

Co požadujeme?

  • výborná znalost angličtiny
  • vynikající písemné vyjadřování
  • orientace v informačních technologiích
  • francouzština, němčina nebo španělština výhodou
  • pečlivost, tvůrčí přístup

Co nabízíme?

  • 13 plat
  • flexibilní pracovní doba, možnost home office
  • 5 týdnů dovolené, možnost dostat se až na 11 týdnů
  • příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění
  • hrazené jazykové kurzy
  • profesní vzdělávání a rozvoj
  • dary k životním jubileím a výjimečným životním událostem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.