SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Máte dokončené středoškolské vzdělání technického oboru? Zvládnete se domluvit anglicky nebo německy? Najdeme ve Vašem životopise praxi na pozici plánovače výroby? Pak jste ten/ta, koho hledáme! Pokud jste ve fázi hledání nového zaměstnání pak neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis! Nabízíme Vám totiž jedinečnou šanci zúčastnit se výběrového řízení v dynamické nadnárodní společnosti na pozici: SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Pracovní náplň

  • plánování procesu výroby
  • komunikace s klienty
  • stanovení dodacích termínů
  • sledování dodržování procedur
  • tvorba příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • dokončené středoškolské vzdělání
  • schopnost domluvit se anglicky nebo německy
  • dostatek nasbíraných zkušeností z podobné pozice
  • zkušenosti se systémem SAP – výhodou

Co nabízíme?

  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • možnost kariérního růstu
  • odborná školení
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.