ARCHITEKT C++

Neaktivní nabídka

55000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jsi seniorní programátor automatických testů nebo jíž máš nějaké zkušenosti s architekturou testů? Zajímá tě oblast automotive a chceš se stát Ninjou v oblasti kvality softwaru a udávat tak směr celému týmu? V tom případě není na co čekat! Zašli nám životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Tvorba architektury testů
  • Analýza zákaznických potřeb
  • Zodpovědnost za průběh testovacího procesu
  • Vytváření a implementace test case
  • Komunikace s týmem v Berlíně a příležitostné pracovní cesty

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s programováním C/C++
  • Znalost SW nástrojů a metodik testování
  • Znalost programovaní embedded zařízení výhodou
  • Komunikativní znalost Anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Perspektivní a zajímavá práce v automotive oblasti
  • Příležitost pracovat v TOP firmě v oboru
  • Možnost dalšího osobního a profesního růstu
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost zvýhodněně získat automobil
  • Další mimořádné výhody
  • Místo pracoviště: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.