MANAŽER VÝROBY S NĚMČINOU

Neaktivní nabídka

50000 - 100000 Kč

Máte dokončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání a zkušenosti s řízením výroby ve strojírenském průmyslu? Komunikaci v němčině zvládáte levou zadní a zároveň „jakž takž“ zvládáte angličtinu? Jste organizačně schopná osobnost, která umí problémy řešit okamžitě? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Máme pro Vás vhodnou pracovní nabídku do mezinárodní, rozvíjející se společnosti, na pozici: MANAŽER VÝROBY S NĚMČINOU

Pracovní náplň

  • optimalizace výroby
  • řízení výrobního týmu
  • zajištění maximální produktivity
  • pravidelné porady s vedením společnosti
  • komunikace napříč celou společností

Co požadujeme?

  • středoškolské či vysokoškolské vzdělání, technický obor
  • němčinu na komunikativní úrovni, angličtinu na mírně až na středně pokročilé
  • dostatek adekvátních zkušeností na vykonávání této pozice
  • znalost nástrojů výroby
  • zodpovědný a proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • pravidelné výkonnostní bonusy a prémie
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zázemí moderní prosperující společnosti
  • mobilní telefon, služební automobil

  • místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí