STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Výrobní společnost hledá zkušeného kandidáta na pozici Strategický nákupčí. Pokud máte zkušenosti ideálně ze strojírenské výrobní oblasti a máte zájem, zašlete mi Váš životopis.

Pracovní náplň

  • vyhledávání, výběr a hodnocení vybraných dodavatelů
  • příprava cenových nabídek a smluv
  • zodpovědnost za objednávky příslušenství dle zadaných požadavků
  • monitoring trhu s dodavateli a další rozšiřování jejich portfolia

Co požadujeme?

  • min. bakalářský titul ekonomického či technického směru
  • minimálně 1 rok praxe v nákupu (výhodou automotive)
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • MS Office, výhodou SAP
  • ŘP sk. B
  • výborné vyjednávací schopnosti

Co nabízíme?

  • hlavní pracovní poměr
  • finanční ohodnocení dle zkušeností včetně bonusů a 13. platu
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • sportovní a kulturní aktivity

  • Místo výkonu práce: Chomutov
  • jazykové kurzy

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.