INŽENÝR KVALITY SENIOR

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti z oblasti kvality? Orientujete se v nástrojích kvality a standardech z oblasti automotive? Rádi komunikujete s lidmi a domluvíte se anglicky? Hledáte pracovní příležitost, kde se budete moct seberealizovat? Potom na nic nečekejte a ozvěte se nám, rádi Vám nabídku blíže představíme! INŽENÝR KVALITY SENIOR (od 35.000,-Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení inovačních projektů a jejich administrace
  • zavedení systémů kvality a nových procesů
  • vedení externích a interních auditů
  • reporting pro vrcholové vedení firmy

Co požadujeme?

  • VŠ – technického směru
  • AJ na pokročilé komunikativní úrovni
  • znalost nástrojů kvality (4D/8D reporty, PPAP, APQP, 5 WHY, AQL, 5S audity) VÝHODOU
  • praxe na obdobné pozici v automotive (znalost ISO 9001, ISO TS 16949)

Co nabízíme?

  • čtvrtletní a roční odměny
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc
  • karta Multisport, sportovní akce s příspěvkem firmy