OBCHODNÍ MANAŽER - SPEDIČNÍ SLUŽBY

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Česká republika

Máte zkušenosti s pozicí obchodního manažera a praxi v prodeji spedičních služeb alespoň 2 roky? Jste temperamentní osoba s tahem na branku? Máte perfektní vyjednávací schopnosti? Máte praxi ideálně v zahraniční spediční společnosti? Angličtinu máte na pokročilé úrovni a její každodenní využití pro Vás není žádnou překážkou? Pak hledáme právě Vás! Nadnárodní logistická společnost zaměřující se na leteckou a kontejnerovou přepravu hledá novou posilu na pozici OBCHODNÍ MANAŽER - SPEDIČNÍ SLUŽBY (do 60 000 Kč)

Pracovní náplň

  • pravidelná návštěva klientů
  • akviziční činnost
  • zodpovědnost za svěřené teritorium
  • udržování vztahů se stávajícími klienty
  • zajištění administrativy spojené s prodejem
  • komunikace v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v prodeji spedičních služeb alespoň 2 roky - podmínkou
  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni - denní komunikace
  • ochotu cestovat
  • řidičský průkaz, sk. B
  • vytrvalého a dravého člověka s orientací na výsledek

Co nabízíme?

  • perspektivní a zajímavou práci, u které jste pánem vlastního času
  • 20 dní dovolené
  • firemní automobil i k soukromým účelům – Škoda Octavia
  • sickdays
  • home office
  • místo výkonu práce: celá Morava