MANAŽER PROJEKTŮ JUNIOR

Chceš rozjet svou kariéru naplno? Hledáme zapáleného absolventa, který se chce podílet na realizaci projektů v mezinárodní strojírenské firmě. MANAŽER PROJEKTŮ JUNIOR

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podílení se na tvorbě nabídek projektů a jejich plánů plnění
  • Plánování a dohled nad procesem výroby, nákupem komponent
  • Hledání optimálního řešení pro plnění projektů
  • Komunikace se členy realizačního týmu a zákazníky
  • Přítomnost na jednáních a stavbě u zákazníka i v zahraničí

Co požadujeme?

  • Alespoň středoškolské vzdělání technického zaměření
  • Schopnost komunikace v německém či anglickém jazyce
  • Organizační schopnosti
  • Flexibilní přístup

Co nabízíme?

  • Výbornou příležitost získat zkušenosti v renomované firmě
  • Možnost účastnit se zahraničních projektů
  • Motivační platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Místo výkonu práce: Zlínský kraj, Olomoucký kraj