VÝROBNÍ SYSTÉMOVÝ INŽENÝR

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Orientujete se v ISO normách? Máte technické vzdělání a praxi v oblasti kvality? Výrobní firma hledá do svého týmu novou posilu na pracovní pozici VÝROBNÍ SYSTÉMOVÝ INŽENÝR.

Pracovní náplň

  • Vedení záznamů a systémové dokumentace
  • Spolupráce při řízení a provádění plánování jakosti produktů
  • Podílení se na schvalování produktů k výrobě
  • Používání statistických metod
  • Příprava a řízení projektů, audity

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Minimálně 1 rok praxe v zavádění systémů managementu kvality
  • Anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • MS Office (Word, Excel, ERP systémy – uživatelskou znalost)
  • Znalost zákaznických požadavků (VW – Formel Q, Daimler – MBST – výhodou)
  • Ochotu učit se nové věci

Co nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 13 plat
  • 25 dní dovolené
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: Krupka