SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH STROJŮ

Neaktivní nabídka

18000 - 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Máte praxi v seřizování výrobních strojů nebo linek? Hledáte práci, která Vás bude bavit? Uvítáte práci na směny? Nevadí, že neumíte anglicky… Chceme Vás! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v okrese Jičín, hledá posilu na pozici: SEŘIZOVAČ VÝROBNÍCH STROJŮ

Pracovní náplň

  • Seřizování přidělených strojů
  • Zodpovědnost za drobné opravy
  • Pravidelná údržba stroje
  • Spolupráce s mistrem

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Orientaci v problematice pneumatiky a hydrauliky
  • Znalost práce s technickou dokumentací
  • Ochotu pracovat na směny

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání
  • Prémie za docházku
  • Možnost využít svoz
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: okres Jičín