SEŘIZOVAČ STROJŮ – 3 SMĚNY

Neaktivní nabídka

18000 - 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Hledáš práci, ze které budeš odcházet s čistou hlavou? Nevadí Ti směny? Jsi technicky zdatný a láká Tě práce v mezinárodní firmě? Napiš! Mezinárodní výrobní společnost hledá do svých řad posilu na pozici: SEŘIZOVAČ STROJŮ – 3 SMĚNY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Seřízení a nastavení navíjecích strojů
  • Drobné opravy strojů
  • Zodpovědnost za údržbu strojů
  • Zajištění náhradních dílů

Co požadujeme?

  • Min. vyučení
  • Praxi v seřizování strojů
  • Orientaci v hydraulice, pneumatice a technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat na 3 směny
  • Pečlivost, pracovitost a časovou flexibilitu

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v rostoucí firmě
  • Svozové autobusy
  • Prémii za docházku
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce: okres Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.