SALES MANAGER – IT SOFTWARE

Neaktivní nabídka

30000 - 55000 Kč

Jste obchodník každým coulem s vyjednávacími schopnostmi? Jste kreativní a inovativní? Máte výborné organizační a prezentační dovednosti? Orientujete se v oblasti IT a ovládáte angličtinu? Umíte pracovat v MS Office a máte řidičský průkaz? Pak jste tím pravým člověkem na danou pozici! Společnost působící v oblasti informačních technologií hledá posilu do týmu na pozici SALES MANAGER – IT SOFTWARE (max. 55000Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • prodej SW řešení a IT služeb
  • akvizice
  • podílení se na tvorbě PR a marketingových materiálů
  • komunikace se stávajícími zákazníky
  • obchodní činnost (nabídky, smlouvy)

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v prodeji minimálně 2 roky - podmínkou
  • znalost informačních technologií – podmínkou
  • pokročilou znalost anglického jazyka - vítána
  • schopného a samostatně uvažujícího jedince, který přichází s novými nápady

Co nabízíme?

  • moderní zázemí dynamicky se rozvíjející společnosti
  • 20 dní dovolené
  • až 5 dní volna navíc
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Zlín nebo Praha