MANAŽER - IT TECHNOLOGIE

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Jste komunikativní osobnost s citem pro obchod a tahem na branku? Vyznáte se v informačních technologiích a máte zájem o obor? Máte dobrý písemný projev a orientujete se na výsledek? Máte alespoň 2 roky praxe v prodeji IT projektů? Anglický jazyk Vám nedělá žádné potíže? Pak neváhejte zaslat svůj životopis! IT společnost zabývající se inovacemi hledá kolegu do týmu na pozici MANAŽER - IT TECHNOLOGIE (max. 50 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • odpovědnost za realizaci zakázek
  • získání nových obchodních příležitostí
  • příprava cenových nabídek, smluv a prezentací
  • aktivní prodej IT softwarů

Co požadujeme?

  • alespoň ŠŠ vzdělání s maturitou
  • orientaci v informačních technologiích
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1 - podmínkou
  • znalost MS Office
  • iniciativního člověka s výbornými organizačními schopnostmi

Co nabízíme?

  • zajímavou práci s nejmodernějšími technologiemi
  • až 5 dní volna navíc
  • 13. a 14. plat
  • jazykové vzdělávání
  • místo výkonu práce: Zlín