OBCHODNÍ KONZULTANT S AJ/NJ

Neaktivní nabídka

20000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Skrýváš v sobě obchodní talent a hledáš práci, kde ho můžeš prodat? Chceš pracovat ve firmě, kde seberealizace není překážkou, ale výhodou? Nebojíš se zvednout telefon a zajistit plynulou komunikaci mezi klientem a kandidátem? Mluvíš anglicky neb německy a chceš jazyk využívat i nadále? Jsi to Ty, koho hledáme do našeho týmu! Česká personální agentura, sídlící v Hradci Králové, hledá do dynamického a přátelského kolektivu posilu na pozici: OBCHODNÍ KONZULTANT S AJ/NJ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Aktivní budování vztahů s klienty
  • Realizace poptávek
  • Komunikace a zpracovávání vhodných kandidátů po telefonu
  • Realizace osobních pohovorů
  • Práce s interní databází
  • Zpracování reportů
  • Tvorba inzerátů

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání výhodou
  • Praxi v obchodní sféře, v poradenství či v call centru
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Schopnost splnit stanovené cíle a normy
  • Pečlivost, proaktivní přístup, týmovost a komunikativnost
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Adaptační plán podpořený propracovaným zaškolováním
  • Fixní mzdu s možností provizí
  • Motivační firemní soutěže
  • Stravenky
  • Pružnou pracovní dobu
  • Firemní akce
  • Sick days

  • Místo výkonu práce: Hradec Králové