ELEKTRO SPECIALISTA – NÁKUPČÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Je elektrotechnika obor, ve kterém se cítíte silní? Máte zkušenosti z výrobní společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Nadnárodní společnost právě hledá do svého nákupního oddělení kandidáta na pozici ELEKTRO SPECIALISTA – NÁKUPČÍ (30 - 45 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění nákupu svěřených komodit (suroviny pro výrobu)
  • budování vztahů s dodavateli, vyhledávání nových dodavatelů
  • vyjednávání smluvních podmínek na základě nastavené strategie nákupu
  • hledání cest k dosažení snížení nákladů, zvýšení kvality či zlepšení procesů
  • spolupráce napříč společností

Co požadujeme?

  • zkušenosti na nákupním, obchodním či logistickém oddělení, případně ve výrobě
  • odborné znalosti v oboru elektro získané vzděláním nebo praxí
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • vynikající vyjednávací schopnosti
  • SŠ/VŠ vzdělání

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • 3 dny sick day
  • závodní stravování
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou