FULLSTACK JAVA DEVELOPER

Neaktivní nabídka

40000 - 70000 Kč

Je pro Vás výzvou pracovat na inovativním produktu pro úspěšnou mezinárodní společnost? Baví Vás programovací jazyk Java a chcete pracovat jako fullstack vývojář? Zašlete nám Vaše CV! FULLSTACK JAVA DEVELOPER

Pracovní náplň

  • Vývoj backendu i frontendu inovativního produktu
  • Spolupráce v rámci agilního vývoje
  • Průběžné vzdělávání se v technologiích a frameworcích
  • Tvorba technické dokumentace

Co požadujeme?

  • Zkušenost s programovacím jazykem Java EE
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenost s Unit testováním
  • Ochotu pracovat s technologiemi jako AngularJS, TypeScript nebo JavaScript

Co nabízíme?

  • Team buildingové akce
  • Odborné vzdělávání a jazykové kurzy
  • 5 týdnů dovolené a sick days
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.