VÝROBNÍ TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Výrobní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pracovní pozici výrobní technolog.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Určování, zkoušení a případně i vývoj nových technologických postupů
  • Zajištění technologické přípravy a technologické změny v pracovních postupech
  • Kontrola jakosti a provádění technické zkoušky
  • Zavádění nových technologických postupů do výroby
  • Stanovení způsobu průběhu a sestavování technických podmínek výroby
  • Vedení související dokumentace

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání, vysokoškolské vzdělání technického směru výhodou
  • Praxe 2 roky ve výrobním prostředí
  • Odpovědnost, flexibilita, spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • Uživatelská znalost práce na PC- MS Word, MS Excel, Outlook, PowerPoint
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovnií

Co nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Vzdělávací kurzy
  • Čtvrtletní prémie
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Místo výkonu práce: Chomutovsko