VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti údržby strojů a výrobních zařízení? Chcete pracovat v zázemí mezinárodní výrobní společnosti? Máte veškeré předpoklady a ambice pro řízení a koordinování pracovního kolektivu? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis na níže uvedenou adresu. Nadnárodní výrobní společnost s dlouholetou tradicí Vám nabízí uvolněné místo na pozici: VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Pracovní náplň

  • správa a vedení oddělení údržby strojů
  • zajišťování servisu strojů
  • pravidelné reportování vedení společnosti
  • sledování efektivity
  • tvorba statistik

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání, technické zaměření
  • zkušenosti z obdobné pozice – výhodou
  • výborné technické myšlení
  • schopnost vést tým
  • znalost anglického či německého jazyka – středně pokročilá úroveň

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • 4 týdny dovolené
  • stravenky
  • zázemí významné mezinárodní společnosti
  • práci v moderním pracovním prostředí

  • místo výkonu práce: okres Svitavy