SENIOR ÚČETNÍ - VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Výrobní společnost hledá do dvého týmu novou posilu na pracovní pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ s AJ.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vedení ekonomického oddělení
  • kalkulace a udržování ocenění zásob vlastní výroby a sledování a hodnocení pohybů zásob
  • účtování operací do hlavní knihy
  • evidence majetku společnosti,
  • účtování bankovních operací,
  • inventarizace účtů
  • příprava interních účetních dokladů
  • vedení DPH agendy
  • sestavování měsíční a roční účetní závěrky, statistické výkazy
  • spolupráce s auditory

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického směru
  • víceleté zkušenosti z výrobní společnosti
  • komunikativní angličtinu AJ
  • dobrou znalost aktuálních účetních předpisů dle české legislativy,
  • orientaci v českých daňových zákonech
  • znalost problematiky kalkulace cen a nákladů, stejně tak zpracování účetnictví dle US GAAP výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné zahraniční společnosti
  • mzdu dle zkušeností a odborných znalostí
  • příspěvek na dopravu
  • týden dovolené navíc
  • další odborné i jazykové vzdělávání
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pracoviště Mostecko