PROCESNÍ INŽENÝR / PROCESS ENGINEER

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Máte vzdělání technicko směru a orientujete se ve výkresové dokumetaci? Mluvíte anglickým jazykem a poohlížíte se po změně? Výrobní společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici Procesního inženýra.

Pracovní náplň

  • Aplikace a zavádění nových produktů do výroby.
  • Trvalé zlepšování stávajících výrobních postupů a výrobních technologií s ohledem na ekonomické, kvalitativní a kvantitativní cíle.
  • Zpracovávání technických a jiných dokumentů (příprava technické dokumentace
  • Aktivní spolupráce s mateřskou společností.
  • Trvalý aktivní kontakt s dodavatelskými a subdodavatelskými firmami.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici alespoň rok
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni – vedení projektů
  • MS Office (Excel – uživatelská znalost)

Co nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr
  • 25 dní dovolené
  • 13 plat
  • Kurz anglického jazyka s rodilým mluvčím
  • Dotované stravování
  • Flexipasy

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem