DISPONENT MLADÁ BOLESLAV s NJ (30-35.000,- Kč + bonusy)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Mladá Boleslav

Vystudoval/a jste střední nebo vysokou školu ekonomického nebo technického směru? Máte zkušenosti jako disponent, umíte komunikovat se zákazníky a máte znalosti v oblasti logistiky? Mluvíte plynule německy? Pokud ano, neváhejte se nám představit! Mezinárodní úspěšná automotive společnost hledá nového pracovníka na pozici: DISPONENT MLADÁ BOLESLAV s NJ (30-35.000,- Kč + bonusy)

Pracovní náplň

  • Příjem požadovaných zakázek
  • Disponování předvýrobního materiálu pro sériovou produkci, plánování výroby, dispozice prodeje
  • Plánování a řízení zakázek
  • Vystavování výrobních zakázek
  • Sledování a kontrola průběhu zakázek
  • Příprava k expedici
  • Sledování stavu zásob materiálu v systému
  • Péče o odbytová a dodací kmenová data

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Praxi jako disponent nebo v logistice
  • Německý jazyk na komunikativní úrovni B2-C1
  • MS Office – pokročilou uživatelskou úroveň
  • Zkušenosti s ERP systémy (SAP výhodou)
  • Samostatnost, komunikativnost, organizační dovednosti

Co nabízíme?

  • Zázemí nadnárodní, výrobní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Zajímavé fixní finanční ohodnocení + motivující složku
  • Prostor pro osobní i profesní růst
  • 13. mzdu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Termín nástupu: IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.