INŽENÝR ÚDRŽBY TPM

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Máte praxi v oblasti štíhlé údržby? Domluvíte se anglickým, nebo německým jazykem? Je pro Vás důležité pracovat v motivujícím prostředí prosperující společnosti? Pokud jste odpověděli na tyto otázky kladně, zašlete nám svůj životopis! INŽENÝR ÚDRŽBY TPM

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Spolupráce na zavádění optimalizace v údržbě
  • Podílení se na tvorbě plánů údržby
  • Spolupráce při předkládání požadavků na nové výrobní zařízení a technologie údržby
  • Komunikace s projektovými týmy i v cizím jazyce

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání technického směru
  • Znalost TPM, OEE, SMED, Six Sigma
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Zázemí renomované mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované stravování na pracovišti
  • Finanční bonusy
  • Odborné a jazykové vzdělání
  • Poukázky na sport a kulturu
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj