MATERIÁLOVÝ LOGISTIK

Neaktivní nabídka

24000 - 30000 Kč

Máte zkušenosti z oblasti materiálového plánování a logistiky? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete se stát členem týmu významné zahraniční společnosti? Pak neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení na pozici MATERIÁLOVÝ LOGISTIK

Pracovní náplň

  • Zajištění materiálových toků – komunikace s dodavateli (objednávky materiálů, sledování průběhu objednávky, dopravy, dodržení termínů)
  • Řízení dodavatelů, jejich vyhodnocování
  • Zlepšování logistických procesů a optimalizace nákladů
  • Zodpovědnost za skladové zásoby a udržování jejich optimální hodnoty
  • Práce v systému SAP

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Znalost logistických a nákupních procesů je výhodou
  • Znalost práce na PC, SAP výhodou
  • Komunikační a organizační dovednosti, schopnost si určovat priority a věci dotahovat do konce

Co nabízíme?

  • Kariéru v mezinárodní společnosti
  • Odborné zaškolení a další profesní růst
  • Možnost denního využití jazyků
  • Příspěvek na dopravu a stravování
  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně dalších přípatků nad rámec zákoníku práce
  • Přítomnostní bonus
  • Ocenění za věrnost společnosti
  • Nástup možný ihned

  • Lokalita: cca 20 km od Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.