SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU / TECHNIK

Neaktivní nabídka

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Jste technický typ, který rád komunikuje s lidmi a je schopen předávat své nabyté znalosti a zkušenosti dále? Pak je zde příležitost právě pro Vás! Úspěšná mezinárodní vývojová a výrobní společnost technického zaměření v současnosti obsazuje pozici: SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU / TECHNIK

Pracovní náplň

  • poskytování technické podpory zahraničním klientům
  • monitorování a zlepšování stávajících procesů
  • zpracovávání servisní dokumentace a její aktualizace
  • školení servisních techniků klientů
  • výkon dohledu nad instalací strojů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického nebo elektro směru
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • praxi v oblasti zákaznického servisu
  • výborné analytické, komunikační a organizační schopnosti
  • flexibilitu a samostatnost

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • přístup k moderním technologiím
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.