TECHNIK MĚŘÍCÍCH SYSTÉMŮ

Neaktivní nabídka

až 26000 Kč

Jste technický typ a máte již alespoň částečné zkušenosti s 3D měřícími přístroji? Hledáte uplatnění v perspektivní výrobní společnosti na Domažlicku? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Pokud splňujte výše uvedené požadavky, jste to právě Vy, koho hledáme na pozici: TECHNIK MĚŘÍCÍCH SYSTÉMŮ

Pracovní náplň

  • práce s 3D měřícími přístroji
  • provádění zkoušek a vypracování záznamů o provedených zkouškách
  • optimalizace procesů
  • programování 3D měřícících zařízení
  • zodpovědnost za zajištění pravidelných servisů těchto zařízení a komunikace s externími firmami, které servis zajišťují
  • podílení se na vývoji nových zkušebních metod
  • účast na meetincích v oddělení kvality

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • technické myšlení
  • alespoň základní znalost anglického nebo německého jazyka pro písemnou komunikaci
  • spolehlivost, smysl pro pečlivost

Co nabízíme?

  • zajímavou technicko - administrativní práci ve výrobní společnosti
  • možnost dalšího profesního rozvoje a kariérního růstu
  • vzdělávání v oboru a podpora jazykového vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené
  • pravidelné navyšování mezd
  • půlroční bonusy
  • příspěvek na dopravu

  • lokalita: Domažlicko