STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ – ELEKTRO

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Rozumíte si s elektrotechnikou? Jsou vaší předností výborné vyjednávací a komunikační schopnosti? Máte zkušenosti v nákupu, obchodu nebo logistice? Pak jste to právě Vy, koho hledáme! Nadnárodní společnost právě hledá do svého nákupního oddělení kandidáta na pozici STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ – ELEKTRO (30-45.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za nákup surovin pro výrobu
  • vyjednávání cen s dodavateli, uzavírání smluv, pravidelná komunikace s dodavateli
  • plánování potřeb v oblasti nákupu, hlídání stavu skladových zásob
  • optimalizace nákupních procesů
  • úzká spolupráce s oddělením vývoje, logistikou, výrobou, obchodním oddělením

Co požadujeme?

  • odborné znalosti v oboru elektro získané vzděláním nebo praxí
  • zkušenosti na nákupním, obchodním či logistickém oddělení, případně ve výrobě
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • vynikající vyjednávací schopnosti
  • středoškolské vzdělání

Co nabízíme?

  • práci na zajímavých projektech ve stále se rozvijící společnosti
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • závodní stravování
  • firemní akce
  • místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou