MANAŽER DODAVATELSKÉ KVALITY - STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

55000 - 65000 Kč

Jste zkušený/á v oblasti výrobní kvality a people managementu? Hledáte práci, která zahrnuje cestování? Hovoříte plynule anglickým jazykem? Pak jste to VY, koho hledáme! Nadnárodní společnost zabývající se strojírenskou výrobou přijme zkušeného kandidáta na pozici MANAŽER DODAVATELSKÉ KVALITY - STROJÍRENSTVÍ (55-65.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za udržování a rozvoj systému řízení jakosti
  • Komunikace a rozvoj dodavatelů
  • Aktivní účast na jednání u zákazníků v zahraničí
  • Vedení oddělení kvality
  • Zodpovědnost za plnění daných dílů v oddělení kvality

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti kvality na vedoucí pozici (Team leader, Manažer kvality, aj.)
  • Velkou výhodou je praxe z kusové výroby, vítáni jsou kandidáti i z automotive či jiné oblasti
  • Plynulou úroveň anglického jazyka
  • Analytické myšlení a schopnost rychlého rozhodování
  • Flexibilitu a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práci v mezinárodní stabilní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové a další odborné vzdělávání
  • Kvartální bonusy

  • Lokalita: Praha - Východ