SPECIALISTA MĚŘENÍ

Neaktivní nabídka

24000 - 28000 Kč

Zahraniční výrobní společnost se sídlem na Domažlicku hledá technicky zaměřeného člověka na pozici: SPECIALISTA MĚŘENÍ

Pracovní náplň

  • programování měřících zařízení (souřadnicový měřící přístroj, zařízení ke zkoušce síly)
  • kvalifikace záznamů o zkoušce (koordinace měření pro MSA, koordinace automatizovaných a neautomatizovaných zkušebních prostředků)
  • zpracování konceptu a spolupráce při vytváření záznamů o zkoušce
  • optimalizace zkušebních procesů
  • implementace nových měřících systémů (včetně vytváření návodek k obsluze)
  • podpora provozů při řešení technických problémů zkušebních prostředků
  • péče o externí servisní zaměstnance, kteří provádějí kalibraci, servis a údržbu na zkušebních prostředcích, zaškolení personálu

Co požadujeme?

  • vzdělání technického směru
  • alespoň základní znalost angličtiny nebo němčiny
  • znalost MS Office
  • technické myšlení, komunikační schopnosti
  • zkušenosti s měřením na 3D měřících zařízeních nebo v programování 3D měřících zařízení výhodou

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění, dovolenou, sportovní/kulturní aktivity a dopravu
  • vzdělávání – odborné a jazykové
  • závodní stravování
  • podporu ve zdravotní péči

  • místo výkonu práce: Domažlicko