VEDOUCÍ LÉKÁRNY PRO RODINNOU LÉKÁRNU

Neaktivní nabídka

až 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte VŠ vzdělání v oboru farmacie a hledáte stabilní práci v příjemném a klidném prostředí menší lékárny? Komunikujete rádi s lidmi a máte příjemný a profesionální projev? Ano? V tom případě na nic nečekejte a využijte této příležitosti! VEDOUCÍ LÉKÁRNY PRO RODINNOU LÉKÁRNU (30 000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zajištění plynulého chodu lékárny
  • ekonomické a administrativní činnosti spojené s provozem
  • výdej léků na lékařský předpis
  • příprava, kontrola a skladování léčiv
  • odborné poradenství zákazníkům

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie
  • praxi s prací v lékárně min. 3 roky
  • atestaci pro pozici Vedoucí lékárny
  • komunikativnost a aktivní přístup k práci
  • příjemné vystupování a prozákaznický přístup

Co nabízíme?

  • příjemné zázemí rodinné firmy
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost ubytování přímo nad lékárnou
  • stabilní práci na HPP a smlouvu na dobu neurčitou
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj, okres Brno-venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.