KONSTRUKTÉR – MECHANIKA/AUTOMATIZACE

Neaktivní nabídka

38000 - 42000 Kč

Máte vysokoškolské vzdělání technického směru a zkušenosti na pozici konstruktéra celých strojů? Domluvíte se anglicky a zajímáte se o oblast automatizace? Hledáte novou profesní výzvu a láká Vás práce na zajímavých mezinárodních projektech? Pak využijte jedinečnou šanci ucházet se o práci na pozici KONSTRUKTÉR – MECHANIKA/AUTOMATIZACE v Brně! Mezinárodní strojírenská společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: KONSTRUKTÉR – MECHANIKA/AUTOMATIZACE (38-42.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Konstrukce mechanických/automatizovaných systémů
  • Navrhování a realizace optimálních řešení
  • Tvorba 3D modelů v programu SolidWorks
  • Řešení technických problémů s výrobou
  • Práce na mezinárodních projektech
  • Počáteční zaškolení v Německu

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Víceleté zkušenosti na pozici konstruktéra
  • Orientaci v mechanice/automatizaci
  • Znalost tvůrčí práce ve 3D programech
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Spolehlivost, kreativitu, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v moderním prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Zajištěné stravování
  • Místo výkonu práce: Brno