PLÁNOVAČ VÝROBY HODONÍNSKO

Chcete být součástí dynamicky se rozvíjející společnosti a podílet se na jejím úspěchu? Máte zkušenosti s plánováním výroby v automobilovém průmyslu? Chcete při práci využívat anglický jazyk a máte analytické myšlení? Pokud teď hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte, zašlete mi svůj životopis a začněte pracovat v mezinárodní automotive společnosti jako PLÁNOVAČ VÝROBY (35-40.000,- Kč).

Pracovní náplň

  • Plánování výroby a výrobních kapacit
  • Sestavování denních a týdenních plánů výroby
  • Zpracování statistik souvisejících s výrobou
  • Práce v systému SAP
  • Spolupráce s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • Praxi s plánováním výroby z automobilového nebo strojírenského průmyslu
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Komunikativní osobu s analytickým myšlením
  • Orientaci v systému SAP (výhodou)
  • Pokročilou znalost MS Excel

Co nabízíme?

  • Práci v mezinárodní společnosti
  • Sick days
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Závodní stravování
  • Aktivní využití anglického jazyka

  • Místo výkonu práce: Hodonínsko