ZÁKAZNICKÝ SERVIS s NJ - HPP/ ZKRÁCENÝ ÚVAZEK

Máte znalost německého jazyka a chcete ho využívat denně v rámci komunikace se zahraničními zákazníky? Hledáte zaměstnání na HPP nebo na zkrácený úvazek? Pak neváhejte a reagujte zasláním Vašeho životopisu! Pozice je vhodná i pro absolventy!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zpracování objednávek od zákazníků a jejich evidence
  • Řešení reklamací
  • Spolupráce s dopravními společnostmi
  • Kooperace se skladem a logistikou
  • Vedení příslušné administrativy
  • Komunikace se zahraničními zákazníky a kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Německý jazyk na středně pokročilé úrovni slovem i písmem
  • Uživatelskou znalost PC, zejména MS Excel
  • Prozákaznický přístup
  • Pečlivost a spolehlivost

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusů
  • Příjemné, moderní pracoviště a kolektiv
  • Jazykové a vzdělávací kurzy v rámci pracovní doby
  • 25 dní dovolené + sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky

  • Pracoviště: centrum Plzně

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.