MATERIÁLOVÝ SPECIALISTA - IMDS KOORDINÁTOR

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Výrobní společnost působící v automotivu hledá novou posilu na pracovní pozici IMDS Koordinátor. Máte 2 roky praxe na stejné či obdobné pozici, hovoříte anglickým nebo německým jazykem na komunikativní úrovni? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!!

Pracovní náplň

  • Příprava podkladů pro pravidelný reporting v IMDS
  • Organizace a správa databáze IMDS
  • Sledování změn v technické dokumentaci
  • Spolupráce na opatření nedostatků v IMDS
  • Administrace a správa IMDS

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání (bakalářské/ magisterské – technického směru
  • 2 roky praxe
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Orientaci v IATF 16949 a ISO 14001
  • Stresovou odolnost
  • Organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr
  • Vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Firemní benefity
  • Příspěvek na stravování
  • Fexipasy

  • Místo výkonu práce: Chomutov