DISPEČER SKLADOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Máte zkušenosti z oblasti logistiky? Jste organizační a komunikativní typ? Pojďte tyto své dovednosti rozvíjet do zajímavého prostředí automotive společnosti! DISPEČER SKLADOVÁNÍ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za zpracování objednávek a jejich zadávání do interních systémů
  • Komunikace se zákazníky, spedičními společnostmi na denní bázi a to i v cizím jazyce
  • Zpracování dodacích listů, fakturace
  • Práce na optimalizaci logistických procesů

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru, logistika
  • Alespoň 1 rok praxe v oboru logistika
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, německý jazyk výhodou
  • Dobré organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Práci v rostoucí mezinárodní společnosti
  • Firemní stravování
  • Dovolenou nad rámec 4 týdnů
  • Jazykové vzdělávání
  • Poukázky na sport
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj