OPERÁTOR NC

Neaktivní nabídka

22000 - 28000 Kč

Rádi byste pracovali pro perspektivní společnost na pozici Operátor konvenčího soustruhu? Máte vystudované SOU/SŠ technického směru? Hledáte místo pracoviště v blízkém okolí Prahy, nebo byste ocenil/a ubytování či příspěvek na ubytování? V tomto případě jste pro nás ideální kandidát! Mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí hledá do svého týmu pracovníka na pozici: OPERÁTOR NC (22-28.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Práce na NC stroji, klasickém soustruhu
  • Kontrola kvality vyrobených součástek
  • Čtení technické dokumentace a její využití v praxi
  • Práce samostatně i v rámci týmu spolupracovníků

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Zkušenost s NC stroji
  • Schopnost čtení technické dokumentace
  • Svědomitost, pracovitost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Závodní stravování, penzijní připojištění
  • Práci pro perpektivní společnost
  • Ubytování/příspěvek na ubytování

  • Místo výkonu práce: Praha - východ