TESTER V PROJEKTU SMART CITY

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chceš se stát součástí známé nadnárodní firmy a podílet se na zajímavých projektech? Vyvíjíme špičková řešení pro řízení dopravy. Staň se součástí našeho týmu i Ty! TESTER V PROJEKTU SMART CITY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Provádění manuálních testů
  • Nasazení automatizovaných testů
  • Zodpovědnost za kvalitu produktu
  • Práce v agilním prostředí
  • Každodenní komunilace s týmy v zahraničí

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání techického směru
  • Zkušenosti na pozici testera
  • Znalost manuálního i automatizovaného testování
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Co nabízíme?

  • Přátelský kolektiv a zajímavé projekty
  • Stravenky, občerstvení na pracovišti
  • Jazykové kurzy, odborné kurzy
  • Zajímavá a pestrá práce
  • Práci v příjemném pracovním prostředí

  • Místo výkonu práce: Brno