PROJEKTANT V ELEKTROTECHNICE

Jste odborníkem na práci se silnoproudem a chcete své znalosti zúročit v zajímavém a prosperujícím prostředí? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis. PROJEKTANT V ELEKTROTECHNICE

Pracovní náplň

  • Tvorba výkresové dokumentace pro elektrotechnickou výrobu
  • Technický dohled nad implementací elektro dokumentace ve výrobě
  • Práce s elektroprojekčními programy (AutoCAD, EPLAN)
  • Kooperace s dalšími odděleními včetně komunikace v cizím jazyce

Co požadujeme?

  • Vzdělání středoškolské, vysokoškolské – elektrotechnika, měření a regulace
  • 3 roky praxe v oboru
  • Způsobilost dle vyhl. 50/78Sb. §10, 7
  • Pokročilou znalost programů pro elektroprojektanty
  • Znalost anglického a německého jazyka na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Práce v mezinárodní firmě, která dbá na Váš rozvoj
  • Příspěvek na dopravu
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj