RECRUITER - POSILA HR ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

Máš zkušenosti v oblasti náboru a chceš je uplatnit ve výrobní společnosti? Nedělá ti problém komunikovat v anglickém nebo německém jazyce? Je interní recruitment Tvým snem, který chceš zrealizovat? Neváhej a pošli nám svůj životopis! Zahraniční výrobní společnost na Tachovsku rozšiřuje svůj tým a hledá právě Tebe na pozici: RECRUITER - POSILA HR ODDĚLENÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • vyhledávání a nábor vhodných kandidátů na technické pozice
  • komunikace s uchazeči i napříč jednotlivými odděleními při specifikaci pozic
  • práce se sociálními sítěmi Facebook, LinkedIn...
  • nastavení strategie pro HR marketing
  • personální poradenství, administrativa a reporting

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • alespoň částečnou praxi s náborem ideálně technických pozic
  • anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • organizační schopnosti, smysl dotahovat věci do konce
  • schopnost rychle reagovat na různé podněty a pracovat na více úkolech současně

Co nabízíme?

  • práci v mezinárodní společnosti, která má dobré jméno
  • svými nápady a prací přispívat k rozvoji společnosti
  • nestereotypní a rozmanitou pracovní náplň
  • 13. a 14. plat navíc
  • příspěvek na dopravu a penzijní připojištění
  • závodní stravování
  • v neposlední řadě fajn kolektiv HR oddělení
  • nástup možný ihned

  • lokalita: Tachovsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.