JUNIOR IT SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Chtěli byste vytvářet technické zázemí pro výrobní společnost? Baví Vás spravovat servery a chcete se v tomto oboru dále vzdělávat? Cítíte se komfortně při komunikaci v angličtině? Zašlete nám Vaše CV! JUNIOR IT SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • Monitorování a údržba Windows a Linux serverů
  • Analyzování a vylepšování serverové infrastruktury
  • Zpracovávání a řešení požadavků
  • Správa serverového zabezpečení, Active Directory a VPN služeb
  • Spolupráce v rámci mezinárodního týmu

Co požadujeme?

  • Znalost Windows serverů
  • Znalost síťových protokolů TCP/IP, DHCP, DNS
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Orientace v databázích
  • Znalost PHP a ASP.NET výhodou

Co nabízíme?

  • Možnost služebních cest do zahraničí
  • Home office
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené

  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.