TECHNOLOG VÝROBY

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Výrobní společnost v automotivu hledá novou posilu do svého týmu na pozici výrobní technolog.

Pracovní náplň

  • Plánování výroby a sledování plnění termínů
  • Dohled nad produktivitou výroby
  • Zlepšování výrobního procesu
  • Kalkulace cen
  • Příprava technických postupů k vyráběním dílům
  • Podpora výroby pro zajištění stability a kvality výrobního procesu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Orinetaci ve výkresové dokumenatci
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni - B1
  • Uživatelskou znalost MS Office (Word, Excel)
  • Zkušenost s vedením a motivováním lidí - výhodou

Co nabízíme?

  • Hlavní pracovní poměr
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Vzdělávací kurzy
  • Čtvrtletní prémie
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Místo výkonu práce: Kadaň