PROJECT LAUNCH MANAGER

40000 - 50000 Kč

Hledáte novou výzvu? Máte 5 let zkušeností z vedení projektů ve výrobě v automotive a denně komunikujete německy a domluvíte se i anglicky? Znáte PPAP a VDA? Umíte vést tým?

Lídr v odvětví – chceš se podílet na vývoji nových projektů?

Pracovní náplň

  • Příprava a vedení nových projektů
  • Koordinace změn v projektech
  • Zodpovědnost za budgety
  • Komunikace s vedením v zahraničí a zákazníky
  • Optimalizace a efektivita výrobních procesů
  • Reporting vedení společnosti
  • Plnění KPI

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Praxi na obdobné pozici 5 let v automotive
  • Německý jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace) - podmínkou
  • Anglický jazyk - výhodou
  • MS Office, MS Windows, Lotus Notes, internet
  • Znalost VDA 2, PPAP
  • Zkušenosti s vedením týmu

Co nabízíme?

  • Moderní pracovní prostředí
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Příležitost seberealizace v rámci nových projektů
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • Jazykové kurzy
  • Týden dovolené navíc
  • Pracoviště: okres Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.