LOGISTIK - MATERIÁLOVÝ SPECIALISTA

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti logistiky? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete se stát členem týmu významné zahraniční společnosti? Pak neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení na pozici LOGISTIK - MATERIÁLOVÝ SPECIALISTA !!!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zajištění materiálových toků – komunikace s dodavateli (objednávky materiálů, sledování průběhu objednávky, dopravy, dodržení termínů)
  • Řízení dodavatelů, jejich vyhodnocování
  • Neustálé zlepšování logistických procesů, implementace efektivních změn
  • Správa a údržba materiálových dat v systému
  • Zodpovědnost za správu skladových zásob a jejich kontrola
  • Řešení případných reklamací
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost anglického nebo německého jazyka na středně pokročilé úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Znalost logistických a nákupních procesů
  • Znalost práce na PC, SAP výhodou
  • Komunikační a organizační dovednosti, schopnost si určovat priority a věci dotahovat do konce
  • Spolehlivou a zodpovědnou osobnost

Co nabízíme?

  • Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • Moderní prostředí
  • Možnost profesního rozvoje a seberealizace
  • Plat dle kvalit a zkušeností kandidáta, 13. plat
  • Odborná školení, kurzy a další vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené, možnost Sick days
  • Závodní stravování, sportovní aktivity
  • Příspěvky na penzijní připojištění
  • Možnost nástupu ihned

  • Lokalita: Tachovsko