OBRÁBĚČ KOVŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Pokládáte se za spolehlivého pracovníka se zodpovědným přístupem k práci? Očekáváte náležitou odměnu a moderní pracovní prostředí? Ať už jste zkušený obráběč kovů nebo je pro Vás tato práce výzvou, pak je zde příležitost právě pro Vás! Česká výrobní firma, která je úspěšná u zákazníků po celém světě hledá vhodného pracovníka na pozici: OBRÁBĚČ KOVŮ

Pracovní náplň

  • obsluha velkého karuselu s CNC řízením (vrtání, frézování)
  • práce s technickou dokumentací
  • dodržování technologických postupů a zásad BOZP
  • základní údržba a seřízení stroje
  • řešení technických nedostatků

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání strojního zaměření
  • znalosti technologií třískového obrábění
  • ochotu pracovat na směnný provoz
  • samostatnost, schopnost logického uvažování
  • manuální zručnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • práci ve stabilní a prosperující výrobní společnosti
  • vysokou úroveň technologického vybavení
  • postupný proces zaškolení
  • příspěvek na dopravu a ubytování
  • stravenky

  • místo výkonu práce: Ostravsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.