VÝROBNÍ INŽENÝR S NĚMČINOU

Neaktivní nabídka

35000 - 45000 Kč

Je Vaše vzdělání technického směru? Baví Vás práce ve výrobě, ale bohužel se nemůžete dostatečně realizovat? Hovoříte německých jazykem a rádi byste jej využívali v praxi? Pak jste to Vy, koho hledáme! Úspěšná zahraniční společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici VÝROBNÍ INŽENÝR S NĚMČINOU (35 – 45.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za plynulý chod svěřené výroby ve spolupráci s mistrem, kvalitou a logistikou
  • Budete optimalizovat a aktualizovat technologické a výrobní postupy s ohledem na výkon
  • Podílet se na realizaci výrobních změn a zavádění nových výrobků
  • Zavádění nápravných opatření do výroby k eliminaci výrobních neshod
  • Spravovat výrobní data ve firemním elektronickém systému
  • Komunikovat s kolegy a zákazníky z různých zemí ohledně technologických záležitostí
  • Aplikovat nástroje štíhlé výroby, 5S, Poka-yoke, P-FMEA, TPM

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské/středoškolské (s praxí) vzdělání technického zaměření
  • Schopnost číst a porozumět technickým výkresům
  • Základní orientaci v pneumatických procesech
  • Technické a analytické myšlení, preciznost a samostatnost
  • Komunikativní úroveň německého jazyka

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní, mezinárodní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Dotované stravování
  • Práci v čistém prostředí
  • Profesionální zaškolení
  • Zvýhodněné tarify mobilních operátorů, kartu Multisport
  • Lokalita: Vysočina