INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY s NJ

Neaktivní nabídka

od 53000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeňský kraj

Získali jste praxi v automobilovém průmyslu v managementu kvality? Chcete se rozvíjet v oblasti dodavatelské kvality a mít možnost využívat německý jazyk? Pak právě VÁM nabízíme jedinečnou pracovní příležitost na pozici INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY s NJ

Pracovní náplň

  • odpovědnost za reklamace nakupovaných dílů
  • hodnocení, podpora a rozvoj dodavatelů
  • vedení jednání s dodavateli
  • technická podpora a rozvoj dodavatelů
  • spolupráce se vstupní kontrolou
  • tvoření analýz a reportů
  • provádění procesních auditů

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání
  • zkušenosti s využíváním nástrojů kvality
  • znalost německého jazyka na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti v automobilovém průmyslu výhodou
  • certifikace VDA 6.3 – velká výhoda

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné nadnárodní společnosti
  • odměny za pravidelnou docházku a pracovní výročí
  • dodatkovou dovolenou dle odpracovaných let
  • příspěvek na stravování a dojíždění
  • denní využití německého jazyka

  • pracoviště Rokycansko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.