KOOPERANT VE STROJÍRENSTVÍ

Neaktivní nabídka

23000 - 30000 Kč

Máte znalosti z oblasti strojírenství a zároveň Vás láká jednání s dodavateli? Máme pro Vás jedinečnou příležitost pracovat v mezinárodní strojírenské firmě nacházející se na Moravě. Pokud o tuto nabídku nechcete přijít, zašlete nám Váš životopis! KOOPERANT VE STROJÍRENSTVÍ

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Práce s dokumenty technického rázu (i v cizím jazyce)
  • Komunikace s vedoucími projektu a externími klienty
  • Dojednání podmínek procesů nákupu služeb s dodavateli
  • Dohlížení na plnění termínů ze strany dodavatele
  • Kontrola kvality služeb dodavatele

Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání ve strojírenství
  • Praxi s nákupem strojírenských služeb
  • Komunikační dovednosti
  • Aktivní řidičské dovednosti

Co nabízíme?

  • Práci v prosperující stabilní společnosti
  • Příspěvky na stravu
  • Příspěvek na dopravu
  • 13. plat
  • Zvýhodněné tarify
  • Místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.