CENAŘ/KALKULANT

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

Jste technicky zdatný člověk s analytickými schopnostmi? Máte technické či ekonomické vzdělání a domluvíte se anglicky? Máte zkušenosti ve strojírenství a baví Vás práce s čísly? Poohlížíte se po nové profesní výzvě a láká Vás práce na pozici CENAŘ/KALKULANT ve stabilní mezinárodní společnosti v Brně? Pak nám zašlete Váš životopis! Stabilní mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici: CENAŘ/KALKULANT (28-35.000,- Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Tvorba cenových nabídek pro zákazníky
  • Kalkulace výrobních nákladů
  • Provádění cenových analýz
  • Komunikace se zahraničními kolegy
  • Pravidelná práce v Microsoft Excel

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru
  • Praxi ve strojírenské společnosti
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Analytické schopnosti, technické myšlení
  • Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti, moderní technologické vybavení
  • Profesní i osobní růst, odborné kurzy, jazykové vzdělávání
  • Závodní stravování, týden dovolené navíc
  • Firemní večírky, příspěvek na životní připojištění
  • Místo výkonu práce: Brno