SPECIALISTA NACEŇOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Baví Vás naceňovat materiály a projekty? Chcete denně komunikovat v angličtině? Potom je pozice Specialista naceňování právě pro Vás!!!!

Pracovní náplň

  • dohled nad novými i stávajícími projekty
  • oceňování výrobků
  • příprava podkladů pro kalkulace
  • nákladové analýzy
  • spolupráce při přípravě business plánu
  • odpovědnost a stanovení které z komponentů budou nakupované či vyráběné

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxi z automotive nebo výrobní společnosti na obdobné pozici min. 2 roky
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • MS Excel (tabulky, funkce)
  • znalost programu SAP
  • analytické a technické myšlení, orientace ve výkresové dokumenatci

Co nabízíme?

  • HPP
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • příspěvek na dětské rekreace
  • 50% finanční odměna za odpracovaný rok u společnosti
  • možnost profesního růstu formou vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem