CUSTOMER SERVICE WITH FRENCH

mzdové ohodnocení

Plzeň-město

Máte znalost francouzského a anglického jazyka a rádi byste pracovali ve stabilní zahraniční společsnoti v zákaznickém servisu? Jeslti ano, zašlete nám Váš životopis! Do svého týmu hledáme kandidáta / kandidátku na pozici: CUSTOMER SERVICE WITH FRENCH

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky a vyřizování požadavků
  • administrativa spojená se zákaznickým servisem
  • vyřizování objednávek, reklamací a provádění fakturací
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti
  • tvoření reportů

Co požadujeme?

  • znalost anglického a francouzského jazyka na minimálně středně pokročilé úrovni
  • středoškolské vzdělání
  • znalost MS Excel
  • praxi v zákaznickém servisu (výhodou)
  • organizační a komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • roční odměny, bonusy, placené přesčasy
  • jazykové a vzdělávací kurzy, kariérní růst
  • dovolenou navíc
  • příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • možnost mobilního tarifu za výhodnou cenu
  • firemní akce, vstupenky na kulturní akce, občerstvení na pracovišti