KOORDINÁTOR EXTERNÍCH SKLADŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Kladno

Máte zkušenosti s plánováním a koordinací skladů? Pracovali jste v mezinárodní výrobní společnosti nebo logistické firmě? Jste zvyklí denně komunikovat v anglickém jazyce? Rádi pracujete na více projektech zároveň? Pokud ano, tak hledáme právě Vás! Potravinářská výrobní společnost hledá novu posilu pro rozšíření svého týmu na pozici: KOORDINÁTOR EXTERNÍCH SKLADŮ (od 25-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • koordinace a plánování externích skladů po Evropě
  • kompletní řízení a správa toků zboží
  • pravidelný reporting zásob skladu
  • tvorba a správa objednávek přeskladnění, práce v SAPu
  • úzká spolupráce s výrobou a obchodním oddělením
  • zaškolování a tvorba manuálů

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici min. 3 roky ve výrobní nebo logistické společnosti
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost práce na PC – MS Office (zejména Excel a Outlook), SAP ERP výhodou
  • logické myšlení, přesnost, pečlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • jazykové kurzy zdarma a v pracovní době
  • stravenky, jídelnu přímo na pracovišti
  • příspěvek na penzijní spoření
  • práci v prestižní mezinárodní společnosti

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu kariera@acjobs.cz.